Polo Tv Newsy Disco Star - za darmo i w całości w sieci! Drugi odcinek muzycznego show Disco Star jest już dostępny na naszej stronie internetowej!

Disco Star - za darmo i w całości w sieci! Drugi odcinek muzycznego show Disco Star jest już dostępny na naszej stronie internetowej!

dodano: 25.03.2015

Disco Star - za darmo i w całości w sieci! Drugi odcinek talent show Polo tv jest już dostępny w internecie, w naszym serwisie Polo.tv. Możecie go obejrzeć za darmo, o dowolnej porze dnia lub nocy, i całkowicie legalnie! Za nami kolejne emocje związane z trzecią edycją programu Disco Star. W ubiegłą sobotę zabraliśmy Was do Lublina, gdzie pojawiło się naprawdę wielu utalentowanych muzyków. Znaleźli się wśród nich finaliści pierwszej i drugiej edycji Disco Star, formacja Jago Young i Sonic, którzy za kulisami dzielnie wspierali wszystkich kandydatów na nową gwiazdę sceny disco polo. Drugi odcinek naszego talent show obfitował w muzyczne niespodzianki, śmieszne sytuacje oraz gorące, pikantne momenty. Nie zabrakło też popisów bokserskich. Na szczęście nikt nie został poturbowany.Po raz pierwszy w naszym programie pojawił się też czarny koń - nowa zasada, która pozwala każdemu z członków jury dać jeszcze jedną szansę wybranemu uczestnikowi, który odpadł podczas głosowania. W tym odcinku swojego faworyta wytypowała Shazza! W kuluarach podczas castingu, atmosfera była tak wesoła, że w pewnym momencie doszło nawet do zaimprowizowanych oświadczyn! Kto kogo poprosił o rękę? Sprawdzicie to już dziś na stronie internetowej Polo tv. Zobaczycie też do jakich poświęceń zdolni są uczestnicy naszego show. Jeden z nich przez decyzję Bartka Padyaska stracił nawet pokaźną sumę pieniędzy. Jak to się stało? Oglądajcie część pierwszą, drugą, trzecią i czwartą drugiego odcinka Disco Star i przekonajcie się sami!