Polo Tv Newsy Discopolo opanuje stolicę!

Discopolo opanuje stolicę!

dodano: 03.09.2014

Najbardziej widowiskowa produkcja filmowa o fenomenie muzyki disco polo już na półmetku. Praca na planie filmu „Discopolo” rozpoczęła się w sierpniu. Ekipa filmowa gościła w tym czasie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zdjęcia kręcone były w Łebie, Bydgoszczy i okolicach.

zdj.: Lidia Sokal

To już półmetek zdjęć do jednej z najbardziej widowiskowych produkcji filmowych o fenomenie polskiej muzyki tanecznej. Od 4 września ekipa przenosi się do Warszawy. Pojawi się m.in. na tarasie widokowym Pałacu Kultury i Nauki, w podwarszawskich Michałowicach oraz w hotelu Venecia Palace, dobrze znanym widzom Polo tv z teledysku Shazzy i Michała Gielniaka „Powiedz, że mnie kochasz”.


zdj.: Lidia Sokal

Film Discopolo to ogromna produkcja. Przez plan przewinęło się 60 aktorów i epizodystów oraz dwa tysiące statystów. Nie zabrakło także gwiazd disco polo - Roberta Klatta, Radka Liszewskiego i Tomasza Niecika. Film reżyseruje Maciek Bochniak, autor głośnego dokumentu o chińskiej przygodzie zespołu Bayer Full „Miliard szczęśliwych ludzi”.


zdj. Lidia Sokal