Polo Tv Newsy Długo wyczekiwana debiutancka płyta Coolers już w sprzedaży!

Długo wyczekiwana debiutancka płyta Coolers już w sprzedaży!

dodano: 09.07.2014

Na tę chwilę fani zespołu Coolers czekali od dawna. Od dziś można już kupić debiutancki album grupy. Na krążku znalazło się 12 utworów. Odnajdziemy wśród nich dobrze już znane hity: „Wiem, że Ciebie chcę”, „Tańcz” i „Ciche dni”. Gościnnie na płycie pojawili się także Norbi, Mario Bischini oraz Krzysztof Skiba
Zespół zaistniał na szerszym rynku muzycznym w 2012 roku ale w obecnym składzie gra od niedawna. W ciągu tych dwóch lat do zespołu dołączali i odchodzili kolejni muzycy. Pojawiały się różne koncepcje i pomysły. Aktualnie grupę tworzą Michał, Rafał, Beata i Szymon. Udało im się wyprodukować już trzy teledyski do piosenek, które znalazły się na ich debiutanckiej płycie. Prace nad kolejnymi są bardzo zaawansowane.

Coolers ma bardzo napięty grafik koncertowy ale na szczęście dla fanów udało im się znaleźć czas na pracę w studio, która zaowocowała pojawieniem się na rynku ich pierwszego krążka. Płytę kupicie już dziś w sklepie Muratora a od czwartku pojawi się ona także w sprzedaży w sieci Saturn i Media Markt.

Kup płytę już teraz!

Tagi