Polo Tv Newsy Dorota, Marek, Sławek i Krzysiek Gwiazdowscy zabłysną już w sobotę na firmamencie Gwiazd Polo Tv. Rodzina Gwiazdowskich, czyli grupa MIG będzie gościem programu, który wyemitujemy 24 stycznia o godz. 18:00!

Dorota, Marek, Sławek i Krzysiek Gwiazdowscy zabłysną już w sobotę na firmamencie Gwiazd Polo Tv. Rodzina Gwiazdowskich, czyli grupa MIG będzie gościem programu, który wyemitujemy 24 stycznia o godz. 18:00!

dodano: 23.01.2015

Kto gotuje najsmaczniejszą golonkę w naszym kraju? Przekonał się o tym nasz prezenter i prowadzący program Gwiazdy Polo tv. A wszystko stanie się jasne po kolejnym odcinku programu Gwiazdy Polo tv, w którym udział weźmie rodzina Gwiazdowskich, czyli zespół MIG. Ten program już jutro o godz. 18:00 na antenie Polo tv!Najmilsze i najbardziej rozśpiewane rodzeństwo w branży disco polo powspomina z Maćkiem Smolińskim ubiegły rok. A trzeba przyznać, że dla zespołu MIG był to czas bardzo pracowity. Na szczęście rodzina Gwiazdowskich znalazła czas na wspólne wakacje i wypoczynek. A że dobrze spożytkowali ten czas świadczyć może sukces ich wakacyjnego przeboju „Wymarzona”, który w serwisie YouTube bije rekordy popularności.

Który z festiwali zrobił na nich największe wrażenie? Co czuła Dorota otwierając Wielką Galę Sylwestrową Polo tv w hali łódzkiej Atlas Areny? Którą scenę koncertową uważają za najbardziej kultową? O tym przekonacie się już jutro. Oglądajcie program Gwiazdy Polo tv i przekonajcie się sami.


Tagi