Polo Tv Newsy Dramat lidera Classic! Czy Robert Klatt straci głos?

Dramat lidera Classic! Czy Robert Klatt straci głos?

dodano: 23.10.2014

Robert Klatt lider i współzałożyciel legendarnej grupy Classic przechodzi trudne chwile. Jak dowiedział się Super Express, u wokalisty wykryto guzki na strunach głosowych, które trzeba będzie usunąć. Już teraz artysta stara się oszczędzać głos. Czy Robert Klatt straci głos?
- Ostatnio często łapało mnie zapalenie krtani. Teraz czeka mnie poważna operacja strun głosowych. Boję się tego zabiegu, ale mam nadzieję, że nie stracę głosu - wyznał SE Robert Klatt.

Dla artysty byłby to wielki dramat, tym bardziej, że Robert jest także gospodarzem programu Disco Polo Live na antenie Polo tv. Muzyk promuje tam młodych artystów, przeprowadza wywiady z gwiazdami i prezentuje relacje z licznych imprez, koncertów i festiwali.

Robert Klatt to nie tylko lider grupy Classic. To człowiek instytucja! Dzięki niemu od 19 lat bawicie się na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. To on coroczne organizuje Pożegnanie Lata z największymi gwiazdami w Iłowie. Jest także organizatorem wielu innych koncertów z udziałem najlepszych wykonawców muzyki disco i dance w naszym kraju! Właśnie teraz przygotowuje jedną z największych halowych imprez w Polsce - Łódź Disco Fest, która odbędzie się już 8 listopada!

Jesteśmy pewni, że wszystko dobrze się skończy i Robert jeszcze nie raz zaśpiewa dla nas „Jolka, Jolka..”

Tagi