Polo Tv Newsy Drugi odcinek programu Mistrz Kierownicy. Najszybszy Kierowca Disco już w internecie. A w nim - D-Bomb w sportowej maszynie. Będzie bombowo!

Drugi odcinek programu Mistrz Kierownicy. Najszybszy Kierowca Disco już w internecie. A w nim - D-Bomb w sportowej maszynie. Będzie bombowo!

dodano: 16.09.2014

Chcecie wiedzieć, jakim kierowcą jest lider grupy D-Bomb Bartek Padyasek? Jak radził sobie na torze siedząc za kółkiem super szybkiej maszyny KTM x-Bow? Czy Bartkowi udało się wyprzedzić w klasyfikacji Roberta Klatta? Drugi odcinek programu Mistrz Kierownicy. Najszybszy Kierowca Disco już w internecie.Bartek Padyasek to kolejny artysta disco polo, który zasiadł za kółkiem bolida KTM x-Bow. W drugim odcinku programu Mistrz Kierownicy. Najszybszy Kierowca Disco zobaczycie, jak muzyk poradził sobie z przejazdem tym sportowym monstrum. Czy udało mu się pobić czas Roberta Klatta? Z jakimi problemami musiał się zmierzyć na torze? Co śpiewał podczas przejazdu z aktualnym mistrzem kierownicy Rafałem Matejczykiem? Sprawdźcie sami. Już dziś możecie obejrzeć ten odcinek na naszej stronie internetowej - część 1, część 2.

Tagi