Polo Tv Newsy Dwudniowy festiwal Disco Polo i Dance w Trojanach już w ten weekend!

Dwudniowy festiwal Disco Polo i Dance w Trojanach już w ten weekend!

dodano: 27.08.2014

Wakacyjna edycja festiwalu Disco Polo i Dance tuż, tuż. W piątek zapraszamy Was do klubu Eden w Trojanach koło Radzymina na pierwszy dzień niezwykłego muzycznego wydarzenia. W programie koncerty najjaśniejszych gwiazd muzyki tanecznej oraz wręczenie nagród dla najlepszych wykonawców. Kto w tym roku otrzyma Edenki 2014? Sprawdźcie to osobiście na ostatnim plenerowym festiwalu tego lata!
29 sierpnia scenę klubu Eden opanują m.in. MeGustar, Cliver, Diadem, Jorrgus, Basta, Drossel, MIG, B-QLL, Gesek, Marcin Siegieńczuk i wielu innych. Drugi dzień festiwalu upłynie pod hasłem legend disco polo. Wśród artystów usłyszymy takie zespoły jak: Boys, Akcent i Mejk. Publiczność bawić będą także Soleo, Extazy, Veegas, Respect, Tarzan Boys, Gonti, E-Mail czy Bogdan Borowski. Imprezę poprowadzi Maciej Smoliński - prezenter najpopularniejszej stacji muzycznej w Polsce - Polo tv.

Już teraz zarezerwuj sobie ostatni weekend wakacji by spędzić go przy największych hitach disco polo i dance. Zobacz kto otrzyma w tym roku nagrodę festiwalu czyli Edenki 2014!
Impreza startuje o godz. 17:00 ale bramy festiwalu otwierają się już o 15:00. Na terenie festynu dostępne będą punkty gastronomiczne, ogródki piwne oraz liczne atrakcje dla najmłodszej części publiczności.

Po zakończeniu koncertu plenerowego organizatorzy zapraszają na dalszą zabawę z gwiazdami do klubu Eden. After party potrwa do białego rana!

Bilety w cenie 25 zł są już do nabycia we wszystkich salonach Empik oraz na www.eBilet.pl. Będzie je można nabyć również w kasie klubu bezpośrednio przed imprezą. Dzieci do lat 13 nie płacą.


Tagi