Polo Tv Newsy „Dziewczyno z tatuażem” formacji Faktor - nowy teledysk zespołu już wkrótce w Polo tv

„Dziewczyno z tatuażem” formacji Faktor - nowy teledysk zespołu już wkrótce w Polo tv

dodano: 16.10.2014

Formacja Faktor po wakacjach ostro wzięła się do pracy. Niedawno powstał ich najnowszy klip pt. „Dziewczyno z tatuażem”. A już wkrótce ruszają zdjęcia do nowej produkcji zespołu. Grupa pracuje nad 6 kolejnymi piosenkami. Będą kolejne hity? Przekonamy się już niebawem!
Zdjęcia do najnowszego klipu formacji Faktor pt. „Dziewczyno z tatuażem” powstawały w Pułtusku i Serocku. W teledysku wystąpiła znana formacja taneczna Temptation. Przemek Leleń, wokalista zespołu i Olga Nitkowska-Brejnak, założycielka i choreografka grupy tanecznej, znają się jeszcze z dzieciństwa. Nie dziwi więc, że to właśnie ją Przemek zaprosił do współpracy przy jego najnowszym teledysku.

Śliczna ruda dziewczyna z tatuażem pojawiająca się w klipie to także znajoma lidera grupy - Sandra. Skąd pomysł na taki tytuł piosenki? Lider grupy zdradził nam, że bardzo kręcą go tatuaże, a zwłaszcza tatuaże u płci pięknej. Przemek powiedział też, że tatuaż to dla niego arcydzieło malowane na skórze. Sam jest posiadaczem dwóch i ciągle mu mało.


Fanów zaciekawi pewnie fakt, że teledysk do piosenki „Dziewczyno z tatuażem” miał mieć zupełnie inne zakończenie. Pierwotny plan zakładał, że auto ślicznej rudej zepsuje się a adorator pomoże w jego naprawie. W trakcie zdjęć zmieniono jednak założenia i skończyło się na romantycznej kolacji przy świecach.
Miłośników twórczości formacji Faktor ucieszy wiadomość, że od pewnego czasu trwają intensywne prace nad kolejnymi 6 piosenkami! Trzy z nich powstały wcześniej, ale nigdy nie udało się ich dokończyć. Przemek postanowił je teraz nieco odświeżyć, przygotować im nowe aranże. Już w listopadzie rozpoczną się także zdjęcia do kolejnego klipu zespołu. Jego premiera już wkrótce w Polo tv!