Polo Tv Newsy Dziś Wielkie Pożegnanie Lata. Iłów już na Was czeka!

Dziś Wielkie Pożegnanie Lata. Iłów już na Was czeka!

dodano: 28.08.2014

Wielkie gwiazdy, jubileusz grupy Akcent i wspaniała zabawa to wszystko możecie zobaczyć i przeżyć już dziś w Iłowie. Przed Wami XVII Wielkie Pożegnanie Lata.
Lato już od nas odchodzi. Na otarcie łez mamy dla Was niezwykły koncert z udziałem najlepszych artystów sceny disco polo. Specjalnie dla Was zaśpiewają dziś prawdziwe legendy muzyki tanecznej. Usłyszymy największe hity zespołów Boys, Classic i Weekend. Podczas wieczornej części koncertu świętować będziemy też 25-lecie grupy Akcent. Dla jubilata zaśpiewają jego wierni przyjaciele m.in. Marcin Miller i Agnieszka Drewnicka. Tego fani Zenona na pewno nie mogą przegapić. Zobaczcie największe hity Akcentu w wykonaniu innych artystów disco polo.


Na scenie grać dla Was będą także Etna, Redox, Basta, Casanova, MIG, After Party, D-Bomb czy Freaky Boys.
Z przyczyn niezależnych od organizatora imprezy Dr. Alban nie będzie mógł wziąć udziału w koncercie. Firma World Media przeprasza za zaistniałą sytuację. Wszystkich fanów muzyki eurodance ucieszyć powinna wiadomość, że udało się zaprosić inną wielką gwiazdę z zachodu - Fun Factory. Czy zaśpiewają swój słynny hit Celebrations dla Zenona?

Koncert wieczorny poprowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska, prezenterzy stacji Polo tv. Oni są już w drodze do Iłowa. Wy też nie zwlekajcie. Bramy stadionu otwierają się już o 17:00!

Relacja z tego wydarzenia wkrótce w Polo tv.
Tagi