Polo Tv Newsy Edyta Folwarska i Maciej Smoliński poprowadzą koncert live na Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku

Edyta Folwarska i Maciej Smoliński poprowadzą koncert live na Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku

dodano: 01.07.2014

Edyta Folwarska  i Maciek Smoliński, prezenterzy stacji Polo tv, już teraz  przygotowują się do prowadzenia Koncertu Premier na I Ogólnopolskim Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. To będzie wielkie muzyczne święto - zapewniają. Koncert prezentowany będzie na żywo na antenie naszej telewizji. Transmisja zaczyna się o godzinie 20:00 w najbliższy piątek 4 lipca.

Fot. Piotr Grzybowski SE

Koncert na żywo niesie ze sobą sporo emocji i zawodowego stresu. Każdy kto choć raz prowadził konferansjerkę na takim wydarzeniu wie jak nieprzewidywalne i trudne to zadanie.
- Tu nie mam miejsca na powtórki ani pomyłki. - powiedział nam Maciej Smoliński. - Razem z Edytą mamy do opanowania sporo kwestii. Czasami trzeba improwizować na scenie ale my to naprawdę lubimy - dodał prezenter. W piątkowy wieczór nasi prowadzący będą musieli zapowiedzieć 20 utworów i przedstawić artystów. 
- Gwarantujemy znakomitą zabawę do późnych godzin nocnych - zapewniła Edyta Folwarska. Bawcie się z nami w ten szalony, letni wieczór. Startujemy z koncertem na żywo 4 lipca o godzinie 20:00. Przybywajcie do Szczecinka lub włączcie Polo tv.


Fot. Piotr Grzybowski SE
Tagi