Polo Tv Newsy Edyta Folwarska na detoksie! Zobacz walkę naszej prezenterki!

Edyta Folwarska na detoksie! Zobacz walkę naszej prezenterki!

dodano: 23.10.2014

Nasza śliczna prezenterka postanowiła zrobić coś dla ducha i ciała. Dlatego podjęła wzywanie i pojechała na tygodniowy obóz Young & Fit do Iławy, by pod czujnym okiem trenera gwiazd Witolda Szmandy oczyścić ciało i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Naszym zdaniem Edyta nie ma co prawda co zrzucać, ale kibicujemy jej z całego serca! Nasza gwiazda od kliku dni dzielnie walczy z własnymi słabościami. Chcecie wiedzieć, co robi Edyta Folwarska na detoksie?
Pobudka o 7:20, oczyszczające herbatki i błonnik witalny do picia. Potem wielogodzinne ćwiczenia, treningi w deszczu, biegi, i blanszowane warzywa na obiad.

Następnie siłownia, sauna, basen i joga. Tak wygląda teraz każdy dzień naszej dziennikarki. Do tego dochodzi specjalna dieta. Edyta musiała wyrzec się nabiału, mięsa i pszenicy! Wszystko po to, by wzmocnić i oczyścić organizm. Czego się nie robi dla zdrowia!

Jesteście ciekawi, przez co jeszcze przechodzi nasza gwiazda? Więcej o jej codziennych zmaganiach z treningami, specjalną oczyszczającą dietą oraz własnymi słabościami przeczytacie na jej facebookowym profilu. Warto tam zajrzeć, bo Edyta przemyca dla Was tajemne przepisy na wartościowe i niskokaloryczne posiłki.
Tagi