Polo Tv Newsy Emocjonujący finish: Sylwester Gazda kontra Marcin Miller, czyli ostatni odcinek programu Mistrz kierownicy najszybszy kierowca disco już dziś!

Emocjonujący finish: Sylwester Gazda kontra Marcin Miller, czyli ostatni odcinek programu Mistrz kierownicy najszybszy kierowca disco już dziś!

dodano: 24.11.2014

Ostatni odcinek Mistrza kierownicy przed Wami. To już dziś okaże się, który z Waszych idoli jeździ najszybciej. Już o godz. 17:00 rozstrzygnięcie tego emocjonującego pojedynku z czasem, strachem i własnymi słabościami. Kto wygra program Mistrz kierownicy najszybszy kierowca disco? Kto otrzyma trofeum?Sylwester Gazda, lider zespołu Power Play mógł do dziś czuć się niepokonany. Czy jednak uda mu się obronić pozycję lidera? W dzisiejszym programie do ostatniego pojedynku stanie Marcin Miller. Od tego jaki czas uzyska podczas  swojego przejazdu Audi 80 zależy, kto ostatecznie otrzyma tytuł mistrza kierownicy.Marcin jest o włos od zdobycia pierwszego miejsca na podium. Który z muzyków ostatecznie sięgnie po laur zwycięstwa?

W programie pokażemy Wam także skróty najciekawszych i najbardziej emocjonujących momentów z poprzednich odcinków serii. Przypomnicie sobie, kto prawie urodził w KTM X-Bow a kto przeżył prawdziwą ekstazę!

Ostatni odcinek serii Mistrz Kierownicy, najszybszy kierowca disco już dziś o 17:00 w Polo tv!


Tagi