Polo Tv Newsy Etna, gorąca dziesiątka jej ulubionych hitów oraz ciekawostki z życia gwiazd disco polo w kolejnej odsłonie Top 20 - piątek, 12 grudnia, Polo tv!

Etna, gorąca dziesiątka jej ulubionych hitów oraz ciekawostki z życia gwiazd disco polo w kolejnej odsłonie Top 20 - piątek, 12 grudnia, Polo tv!

dodano: 10.12.2014

Kolejne spotkanie z wokalistką i twórczynią takich przebojów jak „Mamisynek”, „Tańczyć z Tobą chcę”, czy „Drań”. Etna, bo o niej mowa, przedstawi już w piątek drugą dziesiątkę swoich ulubionych klipów, ale także ciekawostki z życia gwiazd disco polo, bo kto, jeśli nie ona tak dobrze orientuje się w tym, co dzieje się w branży! Top 20, część druga, z udziałem wokalistki 12 grudnia o godz. 17:15.W piątek poznacie nie tylko muzyczne preferencje Etny ale usłyszycie też mnóstwo anegdot i ciekawostek z życia gwiazd disco polo. Artystka była na planie większości teledysków i poznała kulisy ich powstawania.Dowiecie się m. in w czyich ramionach Etna czuje się bezpiecznie i bardzo kobieco, a także który z jej muzycznych kolegów wyróżnia się wyjątkową płodnością. W tej odsłonie znajdzie się także klip spośród ulubionych piosenek jej małego synka Kazika. Wśród wybranych teledysków znajdą się utwory Jorrgusa, CamaSutry, grupy MIG czy Pięknych i Młodych. Nie zabraknie też prawdziwej klasyki disco polo czyli grupy Boys i Classic.


To wszystko zobaczycie już w piątek w programie Top 20 na antenie Polo tv.