Polo Tv Newsy Fanatic ma platynowy krążek!

Fanatic ma platynowy krążek!

dodano: 18.08.2014

„Niezniszczalni” – ostatnia płyta grupy Fanatic pokryła się platyną. Zespół otrzymał ją w miniony weekend podczas festiwalu Disco pod Żaglami w Mrągowie. Lepszego prezentu na 25-lecie istnienia nie mogli sobie chyba wymarzyć. Ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy to w dzisiejszych czasach nie lada wyczyn.

Fot. Piotr Kowalczuk

- Chwila była naprawdę bardzo wzruszająca i wyjątkowa – powiedział nam Leszek Nowakowski z zespołu Fanatic. - Nie spodziewaliśmy się, że to właśnie na festiwalu w Mrągowie odbierzemy platynową płytę.

Album „Niezniszczalni” ukazał się w listopadzie 2012 roku nakładem wydawnictwa Lemon Records. Na krążku znalazło się 10 utworów w tym m. in. „Hello”, „Otwórz serce swe” i „Serca dwa”, przeboje dobrze znane z anteny Polo tv.

- W dzisiejszych czasach, w dobie internetu sprzedać 30 tys egzemplarzy jest bardzo trudno. Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że nam się to udało. 30 tysięcy to naprawdę dużo. - dodaje Leszek Nowakowski. - To znaczy, że ludzie o nas pamiętają. Widzimy to także podczas naszych koncertów.
Zespół nie zamierza spocząć na laurach. Już we wrześniu pojawi się na rynku ich nowa płyta. Szczegóły już wkrótce w Polo tv.