Polo Tv Newsy Festiwal Disco Polo i Dance - to już w ten weekend, w Trojanach koło Radzymina!

Festiwal Disco Polo i Dance - to już w ten weekend, w Trojanach koło Radzymina!

dodano: 29.08.2014

To już ostatni weekend wakacji. Wczoraj pożegnaliśmy lato na koncercie w Iłowie ale dziś czekają Was już kolejne atrakcje. W Trojanach koło Radzymina staruje dwudniowy Festiwal Disco Polo i Dance - to już w ten weekend, w Trojanach koło Radzymina!  W koncertach udział wezmą Akcent, Boys, Mejk, Soleo, Veegas, Respect, Diadem, Jorrgus, Basta i wielu innych. Kto otrzyma w tym roku nagrodę festiwalu - Edenki 2014?


zdj. Artur Hojny, SE

Wpadnijcie na szaloną zabawę przy najlepszych hitach disco polo do klubu Eden w Trojanach koło Radzymina. 29 i 30 sierpnia spotkacie tam wielkie gwiazdy muzyki tanecznej. To będzie już ostatni festiwal plenerowy tego lata. Usłyszycie największe przeboje zespołów Cliver, Tarzan Boys, Veegas, MeGustar, Gonti, E-Mail, Extazy, Drossel, Gesek. Na scenie pojawią się też wielkie gwiazdy gatunku: Boys, Akcent, MIG, Marcin Siegieńczuk, Basta i Elwira Mejk.

Porzućcie smutki i żale i bawcie się doskonale przy wspaniałych hitach Waszych idoli. Organizatorzy imprezy zadbali o dobre samopoczucie gości. Na terenie festynu znajdziecie liczne atrakcje dla dzieci a także ogródki piwne i smaczne przekąski.

Początek imprezy 29 sierpnia, godzina 17:00. Bramy dla gości otwierają się już o 15:00.


zdjęcia: Artur Hojny, SE

Tagi