Polo Tv Newsy Festiwal Dobrej Zabawy a w nim Coolers, Solaris i Classic – druga część rewelacyjnego koncertu już w niedzielę o 20:10

Festiwal Dobrej Zabawy a w nim Coolers, Solaris i Classic – druga część rewelacyjnego koncertu już w niedzielę o 20:10

dodano: 03.10.2014

Tej niedzieli przekonamy Was, że warto żyć, podarujemy Wam szmaragdy i diamenty oraz zachęcimy Was do tańca. Czeka Was wspaniała zabawa przy największych przebojach grupy Classic, Coolers i Solaris. To wszystko już w najbliższą niedzielę - oglądajcie Festiwal Dobrej Zabawy w Sopocie, drugą część koncertu pokażemy Wam w Polo tv o godz. 20:10.Moc, ogień, wspaniała zabawa i największe przeboje grupy Classic, Coolers i Solaris w drugiej części koncertu z Sopockiej Opery Leśnej. Marcin Siegieńczuk czyli Profesorre Topla Lala i Pierwsza Zmiana radia VOX FM czyli Ania Chmiel, Konrad Piwowarski i Norbert Bieńkowski zabiorą Was tym razem na wykłady z chemii, muzyki klasycznej i lekcje śpiewu. Będzie zabawnie.
Na scenie zagrają dla Was Solaris, Coolers i legenda sceny disco grupa Classic. Artyści tej klasy doskonale wiedzą jak rozgrzać publiczność. Gwarantujemy, że podczas tego koncertu nikt nie będzie siedział spokojnie. Zabawcie się już w niedzielę 5 października przy najbardziej tanecznych kawałkach disco polo! Tańczcie więc i nie żałujcie nocy!

Zobacz zwiastun koncertu.

Tagi