Polo Tv Newsy Festiwal Dobrej Zabawy w Polo tv - trzecia część koncertu już w niedzielę o godz. 20:10

Festiwal Dobrej Zabawy w Polo tv - trzecia część koncertu już w niedzielę o godz. 20:10

dodano: 10.10.2014

Lubicie imprezować? Jeśli tak, to w niedzielę o 20:10 włączcie Polo tv i obejrzyjcie Festiwal Dobrej Zabawy - trzecią część naszej retransmisji z tej szalonej imprezy, która odbyła się w sopockiej Operze Leśnej. Na scenie pojawią się m.in. Marcin Siegieńczuk i grupa Boys.
Spędźcie niedzielny wieczór przy największych przebojach Marcina Siegieńczuka i grupy Boys. „Yabadabado", „Grande Cojones", „Szalona", to tylko niektóre z hitów, które będziecie mogli usłyszeć podczas tego niesamowitego koncertu z sopockiej Opery Leśnej. Już od 20:10 bawić Was będą Pierwsza Zmiana Radia Vox Fm oraz najlepszy karateka sceny disco polo i jednocześnie niezrównany wykładowca z Najniższej Szkoły Dancu i Bezsensu - czyli Marcin Siegieńczuk.

On sam pojawi się tego wieczora w podwójnej roli - jako prezenter oraz wokalista. Marcin to facet z niesamowitą charyzmą. Na widowni nie było chyba osoby, której nie porwałby do zabawy. Grupa Boys, jak zawsze, zachwycała układami choreograficznymi. Zobaczcie ten niezwykły koncert już w niedzielę 12 października, o godzinie 20:10.

Tagi