Polo Tv Newsy Festiwal muzyki disco polo po raz kolejny w Szczecinku! Polo tv Hit Festival startuje dla Was 4 lipca 2015 roku!

Festiwal muzyki disco polo po raz kolejny w Szczecinku! Polo tv Hit Festival startuje dla Was 4 lipca 2015 roku!

dodano: 10.04.2015

Festiwal muzyki disco polo powraca! Wielkie gwiazdy, gorące przeboje i jubileusz zespołu MIG czyli prawdziwa gorączka sobotniej nocy - to wszystko czeka Was już 4 lipca podczas drugiej edycji Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku! Nie przegapcie najgorętszego wydarzenia muzycznego lata i koniecznie bądźcie tam z nami!

Pierwszą edycję Polo tv Hit Festivalu fani i artyści wspominają do dziś. Szczecinek, urocze miasto na Pomorzu Zachodnim, stał się w ten letni dzień stolicą disco polo. Na festiwalowej scenie podczas jednego wieczoru zaprezentowała się prawdziwa śmietanka muzyki tanecznej. Cztery koncerty, największe gwiazdy disco polo i wielkie jubileusze zespołów: Akcent, Fanatic, Skaner i Top-One! Było co świętować. Występy trwały do późnych godzin nocnych.W tym roku wielbiciele muzyki tanecznej również będą mieli powody do zadowolenia. Na naszej scenie pojawią się m.in. takie gwiazdy jak Boys, After Party, D-Bomb i Czadoman! Kto jeszcze zaśpiewa podczas tej gorącej lipcowej nocy? O tym przeczytacie już wkrótce na naszej stronie internetowej!
Tagi