Polo Tv Newsy Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 tuż tuż! Classic zdradzi Wam już niedługo, co szykuje na festiwal!

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 tuż tuż! Classic zdradzi Wam już niedługo, co szykuje na festiwal!

dodano: 17.07.2017

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 zbliża się wielkimi krokami! Zespół Classic, podobnie, jak wszystkie inne gwiazdy przygotowuje dla fanów coś specjalnego. Co to będzie?

Zdjęcie z artykułu: Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 tuż tuż! Classic zdradzi Wam już niedługo, co szykuje na festiwal!
Zespoły disco polo - Classic źródło: materiały Polo tv

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 tuż tuż! Zespół Classic zdradzi Wam już niedługo, co szykuje na to wydarzenie!  Classic, podobnie, jak wszystkie inne gwiazdy i zespoły disco polo przygotowuje się szczególnie starannie do jednego z najważniejszych wydarzeń 2017 roku w disco. Co zespół Classic przygotował dla swoich wielbicieli na festiwal?

Wszystko wyjaśni się już w najbliższą środę!  To właśnie wtedy zespół Classic opowie, jaką niespodziankę przygotował na tegoroczną Ostródę. Jesteście ciekawi, co to będzie? Koniecznie włączcie telewizory w środowe popołudnie i dowiedzcie się, czego możecie się spodziewać ze strony zespołu Classic na zbliżającym się festiwalu. 

Już w środę 19 lipca 2017 roku wszystko stanie się jasne! Fani Classic, podobnie jak wszyscy wielbiciele disco polo odliczają już dni do XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej Ostróda 2017, podczas którego zagrają i zaśpiewają największe gwiazdy i najpopularniejsze zespoły disco polo.

Każdy z wykonawców stara się do samego końca trzymać w tajemnicy szczegóły dotyczące startujących w konkursie piosenek. Co szykuje Classic? Sprawdźcie to! Oglądajcie środowe Disco Studio! Program wyemitujemy o godzinie 17:15.

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL