Polo Tv Newsy Festiwalowa Złota 20 - ruszyło kolejne notowanie!

Festiwalowa Złota 20 - ruszyło kolejne notowanie!

dodano: 19.06.2017

Festiwalowa Złota 20 - sprawdźcie już teraz, na jakie klipy disco polo można głosować w tym tygodniu!

Zdjęcie z artykułu: Festiwalowa Złota 20 - ruszyło kolejne notowanie!
Teledyski disco polo - Przypomnij mi źródło: materiały Polo tv

Festiwalowa Złota 20 - sprawdźcie już teraz, na jakie klipy disco polo można głosować w tym tygodniu! Kolejna dziesiątka klipów disco polo z gorącej pięćdziesiątki już na stronie Polo tv! Zajrzyjcie do naszej zakładki Festiwalowa Złota Dwudziestka i przekonajcie się, jakie hity disco polo czekają na Wasze głosy!

Koncert marzeń na festiwalu w Ostródzie - możecie być jego współautorami. Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można głosować na piosenki disco polo, które debiutowały na tej wspaniałej imprezie. W tym tygodniu w naszym a właściwie w waszym zestawieniu znalazły się przeboje disco polo zespołów Boys, Zenek Martyniuk i Akcent, Mig, Top One, Classic, Jorrgus, CamaSutra, Etna i Top Girls.

Przez cały tydzień głosować na nie można za pomocą SMS. Każda z piosenek ma przyznany konkretny kod, który należy wysłać pod numer 7143. Piosenki disco polo były prezentowane w niedzielnym programie o 15:35 ale jeśli nie zdążyliście zapisać sobie kodów waszych idoli nie martwcie się. Wszelkie niezbędne informacje w tym oczywiście teledyski disco polo znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce programu Festiwalowa Złota Dwudziestka. Liczymy na Wasze głosy, tym bardziej że w tym tygodniu w zestawieniu królują naprawdę wielkie hity disco polo w tym „Pragnienie miłości”, „Przypomnij mi”, „Wymarzona”, „Mamisynek”, „Niebezpieczna” czy „Miła moja”.

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL