Polo Tv Newsy Gorące hity w Strefie nowości - w programie m.in. MeGustar - „Elo Melo”, Playboys - „Lejde” oraz Extazy - „Kocham Twoje oczy”

Gorące hity w Strefie nowości - w programie m.in. MeGustar - „Elo Melo”, Playboys - „Lejde” oraz Extazy - „Kocham Twoje oczy”

dodano: 06.11.2014

Gorąca dziesiątka najświeższych klipów disco polo już w piątek o 20:00 w Strefie nowości. Na spotkanie z nowościami zaprosi Was tym razem Jacek Mędrala. W programie pojawi się MeGustar z piosenką „Elo Melo”, Playboys i ich zabawny klip „Lejde” oraz niezwykle romantyczny teledysk od Extazy „Kocham Twoje oczy”.Przed nami długi jesienny weekend. Rozpocznijmy go w dobrym nastroju. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw gorących klipów od gwiazd disco polo i dance. Czas na pewno nie będzie się Wam dłużył. Na początek proponujemy wspólną grę z zespołem MEJK.Później piękna CamaSutra zaprosi Was do „Nieba bram”. Któż by mógł się jej oprzeć! Na zakończenie Freaky Boys i przebój „Holiday”. Brzmi obiecująco? Startujemy o 20:00! Wspólnie rozpocznijmy ten długi weekend!Tagi