Polo Tv Newsy Gorące namiętności, płomienne uczucie i tajemnica, która może zniszczyć wszystko - sprawdź, co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości w rytmie disco!

Gorące namiętności, płomienne uczucie i tajemnica, która może zniszczyć wszystko - sprawdź, co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości w rytmie disco!

dodano: 14.11.2014

Co słychać u Nikoli, Pawła i Daro? Jak zdradzona dziewczyna zareaguje na przeprosiny kolegi? Czy Paweł ma szczere zamiary wobec przyjaciółki czy po raz kolejny chce wykorzystać delikatną Nikolę? Kto będzie walczył o miłość w kolejnym odcinku naszego serialu? Czy samotna matka ma szansę na prawdziwe uczucie i dojrzały związek? Krótko mówiąc, co się wydarzy w kolejnym odcinku „Miłości w rytmie disco"? Włączcie Polo tv w sobotę o 18:00 i przekonajcie się sami!Przed Wami ósmy odcinek naszego serialu „Miłość w rytmie disco". Już jutro czekają Was gwałtowne zwroty akcji, płomienne uczucie i pewna tajemnica, która może zagrozić miłości naszych bohaterów. Czy prawda, która wyjdzie na jaw przekreśli szansę samotnej Renaty na udany związek?Po ostrej kłótni z Nikolą pod klubem Paweł daje upust swej złości i wyżywa się na ochroniarzu. Myśli, że to Daro powiedział Nikoli o zdradzie. Robi mu wymówki. Ochroniarz jest początkowo zaskoczony i odpiera zarzuty kolegi. Później dowiaduje się, że o podbojach Pawła huczy już cała okolica. W ostrych słowach mówi barmanowi, co o tym sądzi. Twierdzi także, że Nikola nie zasługuje na takie traktowanie. To ostatecznie kładzie kres ich przyjaźni. Kelnerka przypadkiem słyszy ich rozmowę. Czy Nikola spojrzy teraz przychylniejszym okiem na rycerskiego ochroniarza?

Renata jest matką samotnie wychowującą czteroletniego synka Wiktora. Przyjaźni się z Agatą, która czasem pomaga jej opiekować się dzieckiem. Chłopiec nie pamięta ojca, więc za nim nie tęskni. Renata bardzo pragnie poznać mężczyznę, na którym będzie mogła polegać. W klubie poznaje Romka, romantycznego informatyka. Oboje wpadają sobie w oko. Renata, bojąc się, że Romek nie zechce spotykać się z samotną matką, ukrywa przed nim fakt posiadania dziecka. Wkrótce prawda wychodzi jednak na jaw. Czy Romek nie przestraszy się takiej odpowiedzialności i dalej będzie chciał spotykać się z Renatą?


Zobacz zwiastun ósmego odcinka „Miłości w rytmie disco"!