Polo Tv Newsy Gorące rytmy od największych gwiazd na jesienną chandrę. W programie m.in. Shazza i Michał Gielniak oraz Kylie Minogue. Obejrzyj Disco Relax w internecie!

Gorące rytmy od największych gwiazd na jesienną chandrę. W programie m.in. Shazza i Michał Gielniak oraz Kylie Minogue. Obejrzyj Disco Relax w internecie!

dodano: 27.10.2014

Nastrojowe, klimatyczne duety: Shazza i Michał Gielniak, Exaited i Akcent oraz Shine i Din Dong, szalone lata siedemdziesiąte i największe przeboje Boney M. oraz urocza Kylie Minogue - to wszystko w najnowszym Disco Relax. Zobaczcie koniecznie!
W programie Tomka Samborskiego czekają Was cotygodniowe atrakcje czyli klipo demolka, hity na maila oraz Wasze Typy na Topa. Sprawdźcie już teraz kto wspiął się na szczyt listy przebojów Disco Relax.
Specjalnie dla Was zagramy też jeden z najpopularniejszych hitów australijskiej gwiazdy Kylie Minogue „ I Should Be So Lucky”, który będziecie mogli usłyszeć na żywo już w czwartek 30 października w łódzkiej Atlas Arenie, oraz przypomnimy Wam przebój grupy Top One „Puerto Rico”.

Kolejny odcinek programu Tomka Samborskiego z najlepszymi piosenkami disco polo już na naszej stronie internetowej - część 1, część 2.Tagi