Polo Tv Newsy Gorące, taneczne rytmy, zabawne klipy i duża dawka najlepszej muzyki w najbliższej Strefie nowości. Karnawał w Polo tv czas zacząć!

Gorące, taneczne rytmy, zabawne klipy i duża dawka najlepszej muzyki w najbliższej Strefie nowości. Karnawał w Polo tv czas zacząć!

dodano: 31.12.2014

Rozpocznij weekend z najnowszymi hitami zespołów: Power Play, Exaited, Andre, Coolers, Znoza, Soleo, Sonar i Alan. Będzie tanecznie, zabawnie i karnawałowo. Zapraszamy przed telewizory w noworoczny piątek o godz. 20:00. Karnawał w Polo tv czas zacząć!Piątkowa Strefa nowości to prawdziwa gratka dla wielbicieli mocniejszych, tanecznych rytmów. Wśród prezentowanych klipów pojawi się najnowsza, niezwykle zabawna produkcja od chłopaków z Power Play pod intrygująco brzmiącym tytułem „Naj piękne”. Śliczna liderka Exaited w klipie „W górę ręce” pokaże Wam, jak należy realizować swoje pragnienia a Zanoza wraz z grupą roztańczonych dziewcząt zachęci Was do częstszego uśmiechu.W programie zagoszczą także wesołe klipy od grupy Soleo, Sonar i gorący przebój sprzed lat „Do zakochania jedna krok” w wykonaniu Andre i Andrzeja Dąbrowskiego.Mamy nadzieję, że nasze nowości wprawią Was w dobry nastrój i zachęcą do dalszej zabawy podczas pierwszego karnawałowego weekendu w nowym roku! Strefa nowości już w piątek 3 stycznia, punktualnie o 20:00.

Tagi