Polo Tv Newsy Gorący długi weekend z Polo TV! Najlepsze koncerty tego lata na antenie naszej stacji.

Gorący długi weekend z Polo TV! Najlepsze koncerty tego lata na antenie naszej stacji.

dodano: 14.08.2014

Jak długi weekend, to tylko z disco polo i najlepszą muzyczną telewizją Polo tv. W ten weekend macie okazję zobaczyć najgorętsze taneczne imprezy tych wakacji!

Już w sobotę o godz. 16.10 druga część koncertu zarejestrowanego podczas 19 Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Będą młode gwiazdy polskiej sceny - w tym B-QLL, Power Play, After Party, Freaky Boys, M. Jay, Pudzian Band, Stereo, Coolers i CamaSutra. Na deser zaś gość specjalny festiwalu - świętująca 30-lecie powstania, niezapomniana grupa Bad Boys Blue z nieoczekiwanym gościem: Marcinem Millerem, który wykonał wraz z zespołem słynny przebój „A World without You”.


O 20.10 kolejna dawka discopolowych emocji - powtórka Koncertu Premier z I Ogólnopolskiego Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. Najlepsze polskie gwiazdy i najmodniejsze hity ostatnich miesięcy: Akcent, Exaited, Weekend i wielu innych.


Niedzielny wieczór również spędźcie przy tanecznych rytmach. Tylko w Polo tv zobacz relację z trzeciej części koncertu zarejestrowanego na festiwalu w Ostródzie. Na rozgrzewkę zespoły: Fanatic, Kometa, Marcus, Imperium, Martin i Model MT. A w finale legenda rosyjskiego disco Jurij Szatunov, twórca hitu "Biełyje rozy" oraz Jacek Stachurski i jego największe przeboje.


Rozpalajcie więc swoje grille i włączajcie Polo tv. Gwarantujemy świetną zabawę!