Polo Tv Newsy „Graj dla mnie” - nowy teledysk grupy Mejk już wkrótce w Polo tv!

„Graj dla mnie” - nowy teledysk grupy Mejk już wkrótce w Polo tv!

dodano: 17.10.2014

Któż z nas nie pamięta starych dobrych czasów, kiedy czas spędzało się na grze w kapsle albo na skakaniu w gumę, a osiedlowy trzepak był miejscem schadzek i zabaw wszystkich dzieciaków z sąsiedztwa. Jeśli tęsknicie za tymi klimatami na pewno ucieszy Was nowy teledysk grupy Mejk. Za jego sprawą wraz z Elwirą i Mariuszem przeniesiecie się w te zapomniane już dawno czasy!
Najnowszy klip formacji Mejk „Graj dla mnie” nawiązuje do tęsknoty za czasami, kiedy nie było urządzeń prowadzących do skrzywień kręgosłupa, a „blokowiska” i bujna wyobraźnia dzieciaków pozwalały uzyskać sprawność ruchową, dziś nie zawsze docenianą przez dzieci. Trzepak, guma do skakania, teatrzyk kukiełkowy, kopanie piłki przez chłopaków – to główne elementy nawiązujące do klimatu starych, dobrych czasów, które odnajdziecie w nowym teledysku Mejk.

W klipie zobaczymy dwa światy: nastolatków, którzy nawiązują swoje pierwsze poważne relacje oraz świat dorosłych. W jednym i drugim przypadku „panowie” próbują zrobić wrażenie na płci przeciwnej. Nastolatek próbuje zaimponować dziewczynom swoimi umiejętnościami piłkarskimi, młodzieniec grą na gitarze.

- Gra, jakkolwiek pojmowana - koncertowa, na gitarze, dla publiczności, dla zdobycia względów drugiej osoby - jest dominującym elementem życia każdego człowieka - mówią twórcy klipu.

„Graj dla mnie" to piosenka o radosnym, pogodnym i optymistycznym przekazie. Jej premiera już wkrótce w Polo tv!

Tagi