Polo Tv Newsy Grand Prix 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie dla formacji Boys

Grand Prix 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie dla formacji Boys

dodano: 30.07.2014

Grupa Boys zdobyła w tym roku Grand Prix 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. To wspaniałe wyróżnienie nieco zaskoczyło lidera grupy Marcina Millera. Kiedy pojawił się na scenie wyglądał na mocno oszołomionego. Później była eksplozja radości.
Ich występ w Koncercie Premier wywołał ogromny entuzjazm publiczności. Zespół jak zwykle zaskoczył fanów pojawiając się na scenie w szkockich strojach narodowych. Niezwykłe show i ich festiwalowa propozycja muzyczna „Poluj na mnie" zostały zauważone i docenione. Co czuł Marcin Miller, gdy ogłoszono werdykt jury?

- Byłem kompletnie zaskoczony. W sumie zapomniałem, że przecież to festiwal a więc pewnego rodzaju rywalizacja i walka o trofea - opowiada lidej Boys. - Po wykonaniu piosenki premierowej przebraliśmy się do kolejnego występu w Koncercie Gwiazd i część z nas poszła do VIP Roomu, a część zajęła się swoimi sprawami. Nagle podbiega do mnie koordynatorka sceny i oznajmia, że mam stawić się z zespołem przy scenie. Nawet byłem trochę oburzony, ponieważ kompletnie zapomniałem o nagrodzie głównej, na co ona stwierdziła ze stoickim spokojem: „Marcinku to jest festiwal, zatem każdy musi być przygotowany na każdą ewentualność". Szybko pobiegłem do garderoby, włączyłem telefon i wydzwaniałem do każdego z chłopaków modląc się, by mieli przy sobie włączone komórki. Po chwili wszyscy staliśmy na scenie, a ja oszołomiony odbierając statuetkę zacząłem czytać, co jest napisane na tabliczce. Po prostu świat dla mnie wtedy nie istniał. Nie widziałem nawet, jak pani prezes Lemon Records Małgorzata Golińska chce mi pogratulować. Wcale tego nie zauważyłem zaabsorbowany czytaniem. Dopiero po chwili dociera do mnie, że zespół Boys zdobywa główną nagrodę. Jest nam naprawdę miło, że szanowna kapituła doceniła nasze zaangażowanie w ten koncert i wysiłek. Bo to nie jest ot tak, że sobie wchodzisz na scenę i leci. To co najmniej miesiąc przygotowań, telefonów itd. Przy okazji, Zenkowi Martyniukowi po raz kolejny gratulujemy nagrody publiczności - mówi Marcin Miller .

Polo tv gratuluje raz jeszcze grupie Boys. Czekamy też na kolejne spektakularne występy zespołu.
Tagi