Polo Tv Newsy Grupa After Party - najbardziej rozchwytywany boys band w naszym kraju! Kto tu jest „boys" a kto jest „band"? Odpowiedź już w sobotę w programie Gwiazdy Polo tv!

Grupa After Party - najbardziej rozchwytywany boys band w naszym kraju! Kto tu jest „boys" a kto jest „band"? Odpowiedź już w sobotę w programie Gwiazdy Polo tv!

dodano: 16.01.2015

Co słychać u pięciu zwariowanych facetów z After Party? Zespół pojawi się w kolejnej odsłonie programu Gwiazdy Polo tv! Chcecie wiedzieć którego z ich noworocznych postanowień na pewno nie uda się zrealizować członkom najbardziej rozchwytywanego boys bandu w naszym kraju? Oglądajcie program, w którym gościem będzie grupa After Party w sobotę, 17 stycznia, godzina 18:00!Gośćmi kolejnego programu Gwiazdy Polo tv będą członkowie grupy After Party. Razem z Maćkiem Smolińskim panowie ocenią ubiegły rok, który dla zespołu okazał się bardzo urodzajny. W 2014 powstały bowiem kolejne wielkie przeboje, nowe teledyski a jego zwieńczeniem był drugi album długogrający pt. „Nie daj życiu się”! W programie pojawią się też pewne ciekawe wątki osobiste dotyczące lidera zespołu. Nie zabraknie również akrobatycznych numerów wykonaniu Patryka! Oglądajcie Gwiazdy polo tv już jutro o 18:00.


Tagi