Polo Tv Newsy Grupa Akcent - koncert jubileuszowy zespołu w Szczecinku pokażemy Wam w sobotnim cyklu koncertowym Najlepsi z najlepszych. Nie może Was to ominąć!

Grupa Akcent - koncert jubileuszowy zespołu w Szczecinku pokażemy Wam w sobotnim cyklu koncertowym Najlepsi z najlepszych. Nie może Was to ominąć!

dodano: 05.12.2014

„Życie to są chwile” - tak śpiewa Zenek Martyniuk. W sobotę podarujemy Wam aż 30 minut z przebojami tego artysty. O 18:30 na ekranach Waszych telewizorów pojawi się grupa Akcent - koncert jubileuszowy tej kultowej formacji disco polo odbył się podczas I Ogólnopolskiego Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. To na pewno będą szczęśliwe chwile.Sobotni cykl koncertowy stacji Polo tv zapowiada się niezwykle interesująco. Specjalnie dla Was zagra bowiem niekwestionowany król disco polo Zenek Martyniuk! Kiedy on pojawia się na scenie widownia wariuje ze szczęścia. Lider grupy Akcent ma swoich oddanych fanów na całym świecie. Wielu z nich jeździ za nim na wszystkie koncerty! Jego piosenki znają i kochają wszyscy fani disco polo. Już jutro będziecie mogli bawić się w rytm jego największych przebojów. Usłyszycie m.in. „Pragnienie miłości” czy autobiograficzną piosenkę pt. „To właśnie ja”.

Jeszcze więcej szczęśliwych chwil w towarzystwie Akcentu już 6 grudnia o 18:30!
Tagi