Polo Tv Newsy Grupa Mejk zdobyła serca jurorów!

Grupa Mejk zdobyła serca jurorów!

dodano: 15.07.2013

Utwór "Daj nam Czas" nagrodzony!

Zacne jury w składzie Kasi Bujakiewicz, Rafała Olbrychskiego oraz Ryszarda Poznakowskiego przyznało Grand Prix Wójta Gminy Kobylnica grupie Mejk za balladę "Daj nam czas".
Elwira na potrzeby tego utworu zaprezentowała się w czerwonej kreacji, która była także wykorzystana w teledysku.

Wokalistka była wzruszona po odczytaniu werdyktu.

Elwira, po zejściu ze sceny, za kulisami powiedziała - Nagroda przyznana przez tak zacne jury III edycji Disco Hit Festival - Kobylnica 2013, to prawdziwe wyróżnienie. Ryszard Poznakowski, Kasia Bujakiewicz i Rafał Olbrychski - czyli Jury, zgodnie podkreśliło, że MEJK zaprezentował piękną balladę, piosenkę, która pokazuje, ze muzyka disco ewoluuje. To prawda. Coraz więcej bardzo dobrych produkcji. Ja miałąm swoje typy, ale nie stawiałam na siebie. Bałam się, ze piosenka nie pasuje do festiwalu disco. Jednak udało się. Odróżnialiśmy się nie tylko stylem muzycznym, ale także dobrą stylizacją. Wiele pozytywnej energii otrzymaliśmy dzięki tancerzom. Ta nagroda to bardzo dobra motywacja do dalszej pracy. Nie spoczniemy na laurach. Już niebawem kręcimy klip do piosenki, która swą premierę miała na Disco Hit Festival - Kobylnica 2013 w części koncertowej. Piosenka nosi tytuł - "Męska gra". Mamy nadzieję, ze się spodoba - zapowiada Elwira.

Za tytuł Grand Prix DHF 2013 bardzo, bardzo dziękuję jury, wójtowi Kobylnicy, ale także tym wszystkim, którzy wysyłali esemesy, wierzę, ze tych też było wielu. Pozdrawiam serdecznie - podsumowała wokalistka.

Warto dodać, iż jest to już kolejna nagroda zdobyta na naszej imprezie - grupa Mejk w ubiegłym roku otrzymała bowiem "Muzyczny klucz" od stacji radiowej IRN.


Autor: Michał Brodowski


Źródło: http://disco-festival.pl/

Tagi