Polo Tv Newsy Grupa Quest i jej premierowy kawałek „Weekendowy sen" w sobotnim Disco Polo Live. Poznaj nowe, klubowe brzmienie zespołu!

Grupa Quest i jej premierowy kawałek „Weekendowy sen" w sobotnim Disco Polo Live. Poznaj nowe, klubowe brzmienie zespołu!

dodano: 15.01.2015

Boys band, kapela weselna czy raczej zespół klubowy? Jak określa swoje miejsce na rynku muzycznym grupa Quest? Najnowszy klip zespołu - „Weekendowy sen” zobaczycie w Disco Polo Live już w tę sobotę. Zapraszamy!Spotkanie z płockim zespołem Quest i premiera ich najnowszego klipu do piosenki „Weekendowy sen” - tego właśnie możecie się spodziewać w najbliższym programie Roberta Klatta. Grupa funkcjonuje na rynku od lat 90. ale ich największe hity narodziły się już po roku 2000. Ich styl muzyczny ciągle się zmienia, choć, jak sami twierdzą, najbliżej im do boys bandu. W tym klimacie utrzymany jest ich ostatni przebój „Te Quiero”. W sobotę, 17 stycznia, o godz. 19:00 poznacie najbliższe plany artystyczne formacji Quest i zobaczcie ich najnowszy, energetyczny numer. Czy nowe, klubowe brzmienie zespołu przypadnie Wam do gustu?

W programie czeka też na Was najświeższe notowanie listy przebojów, a Robert Klatt zdradzi Wam gdzie odbędą się największe i najważniejsze imprezy koncertowe tego karnawału!

Zobaczcie zapowiedź programu!


Tagi