Polo Tv Newsy Gwiazda disco polo emerytem!

Gwiazda disco polo emerytem!

dodano: 25.03.2015

Gwiazda disco polo i wiek emerytalny - czy to się da pogodzić? W disco polo wszystko jest możliwe! Zwłaszcza, jeśli chodzi o tak zabójczo przystojnego i szarmanckiego emeryta jakim jest... Andre! Tak, tak, drogie fanki, twórca hitów „Ale Ale Aleksandra”, „Za kolanko” czy „Bo ja, bo ja kocham Cię” w wieku 36 lat przeszedł na zasłużoną emeryturę. Jak to możliwe?


Nie wszyscy wiedzą, że Andrzej Marcysiak jest zawodowym żołnierzem. Przez 15 lat służył na okrętach ratowniczych. - Służba na morzu nauczyła mnie dyscypliny i pokory – zdradził Super Expressowi Andre - Dała w kość ale pozwoliła też snuć marzenia - mówi Andre. Jednym z jego marzeń była muzyka, choć, jak mówi, gdy służył na okręcie wojennym przez myśl mu nawet nie przeszło, że będzie kiedyś gwiazdą disco polo! W wieku 36 lat Andrzej Marcysiak odszedł na wojskową emeryturę. Wtedy właśnie postanowił, że to muzyka zdominuje jego przyszłe życie. Jak zdradził SE, całymi dniami i nocami w domowym zaciszu szlifował umiejętności wokalne i sztukę gry na keyboardzie. Nauka nie poszła w las.

Dziś Andre to jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki tanecznej. Zostało mu coś jednak z marynarza. Jak mówi przysłowie: za mundurem panny sznurem! W jego teledyskach pięknych pań nie brakuje!