Polo Tv Newsy Gwiazdy disco polo debiutują w filmie!

Gwiazdy disco polo debiutują w filmie!

dodano: 31.07.2014

Już za kilka dni rozpoczynają się zdjęcia do filmu fabularnego o muzyce disco polo. W obsadzie zobaczymy znane nazwiska. Obok najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia pojawią się Radek Liszewski, lider grupy Weekend, Robert Klatt z zespołu Classic i Tomasz Niecik. Jak poradzą sobie przed kamerą?
Disco polo to już nie tylko muzyka dla mas. Dla wielu stało się ono prawdziwym fenomenem kulturowym i socjologicznym. Reżyser Maciek Bochniak postanowił zająć się tym tematem.

Film opowiadać będzie historię młodych, zdolnych muzyków z małego miasteczka, którzy pragną znaleźć się na szczytach list przebojów. To także opowieść o nurcie muzyki, który porwał miliony Polaków. Zdjęcia do filmu rozpoczynają się 6 sierpnia. Będzie to kolejna produkcja wytwórni filmowej Alvernia Studios.

Na razie nie ma szczegółowych informacji o rolach, w które wcielą się wykonawcy disco polo. Wiadomo jedynie, że będą one znaczące. Radek Liszewski, Robert Klatt i Tomek Niecik pojawią się w filmie u boku Joanny Kulig, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Dawida Ogrodnika.

To nie pierwszy raz, kiedy wykonawcy muzyki popularnej pojawiają się na planie filmowym. Wielka gwiazda disco polo Shazza zagrała w filmie „Wtorek" razem z Jerzym Pilchem i Pawłem Kukizem. Teraz będziemy mieli szansę podziwiać zdolności aktorskie Liszewskiego, Klatta i Niecika.