Polo Tv Newsy Gwiazdy filmu „Disco Polo" w programie Gwiazdy Polo tv! Sprawdźcie, jakie wrażenia i emocje towarzyszyły im podczas pierwszego seansu!

Gwiazdy filmu „Disco Polo" w programie Gwiazdy Polo tv! Sprawdźcie, jakie wrażenia i emocje towarzyszyły im podczas pierwszego seansu!

dodano: 20.02.2015

- Ten film to mega promocja disco polo - mówił po pokazie prasowym Radek Liszewski. Jego utwór „Ona tańczy dla mnie” wykonuje w filmie znakomity aktor młodego pokolenia Dawid Ogrodnik. Jakie emocje wywołała u lidera grupy Weekend ta interpretacja? On sam również przez chwilę pojawia się na ekranie! W jakiej roli? Zobaczcie sobotni program Gwiazdy Polo tv i przekonajcie się sami!Do oficjalnej premiery filmu „Disco Polo” w reżyserii Maćka Bochniaka pozostały już tylko cztery dni. Ale my już wiemy, jak potoczą się losy bohaterów tej przebojowej produkcji. Na pokazie prasowym filmu spotkaliśmy aktorów odgrywających główne role oraz gwiazdy disco polo: Radka Liszewskiego i Tomasza Niecika, którzy również pojawili się na srebrnym ekranie.Nasz prezenter Maciej Smoliński zaraz po seansie przepytał twórców filmu a także gwiazdy kina i estrady o ich pierwsze wrażenia i emocje, jakie towarzyszyły im podczas kręcenia zdjęć do „Disco Polo”.Bądźcie z nami w sobotę o 18:00 i sprawdźcie, co usłyszał Maciek Smoliński. Filmową zapowiedź programu znajdziecie TU.