Polo Tv Newsy Gwiazdy Polo tv – wielki powrót kultowego programu naszej stacji! Lider grupy Weekend Radek Liszewski gościem programu

Gwiazdy Polo tv – wielki powrót kultowego programu naszej stacji! Lider grupy Weekend Radek Liszewski gościem programu

dodano: 12.12.2014

Lubicie wspomnienia? Już w sobotę na wspólne wspominanie najpiękniejszych chwil z przeszłości zaprosi Was lider grupy Weekend Radek Liszewski! Będą fragmenty największych i najlepszych koncertów, wspólne kolędowanie i archiwalne programy z udziałem naszego gościa! A wszystko to w nowej, niezwykłej scenografii. Nie przegapcie tego!Radek Liszewski jest niekwestionowaną gwiazdą muzyki tanecznej. To właśnie jego utwór „Ona tańczy dla mnie” zdobył rekordową liczbę odsłon na YouTubie. Mimo tego jest człowiekiem niezwykle skromnym i życzliwym. Gwiazdorzenie nie leży w jego naturze. I właśnie ten artysta otworzy kolejny sezon programu Gwiazdy Polo tv.

Razem z Radkiem przypomnimy sobie drugą edycję naszego talent show Disco Star. Dowiemy się, jak radził sobie z rolą jurora. Wokalista opowie Wam także, co czuł podczas świątecznego programu nagrywanego w jednym z najpiękniejszych obiektów sakralnych w naszym kraju – Klasztorze Pokamedulskim w Wigrach oraz jak to jest być starterem na jednym z największych festiwali muzyki tanecznej. W programie czeka Was jeszcze więcej niespodzianek. Poznacie świąteczne plany lidera grupy Weekend i dowiecie się kiedy Radek „ładuje swoje akumulatory". Ta rozmowa już w sobotę 13 grudnia o 18:00 tylko w Polo tv.


Tagi