Polo Tv Newsy Piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia! Nasz Hit dnia na środę to kawałek Nocy czar i Diadem

Piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia! Nasz Hit dnia na środę to kawałek Nocy czar i Diadem

dodano: 25.05.2016

Piosenki disco polo na kolejne dni oraz teledyski disco polo na antenie! Dziś zagra dla was Diadem - zespół zaprezentuje kawałek „Nocy czar". Zapraszamy na Hit dnia!

 

Zdjęcie z artykułu: Piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia! Nasz Hit dnia na środę to kawałek Nocy czar i Diadem
Piosenki disco polo - Diadem - Nocy czar źródło: materiały polotv.pl

 
Piosenki disco polo na każdy dzień tygodnia i teledyski disco polo na antenie - to jest właśnie nasz codzienny program Hit dnia! Odliczanie czasu do długiego weekendu czas zacząć. We środę śmiało możecie już zacząć myśleć o zbliżającym się kolejnym majowym weekendzie, a w dobry nastrój wprawi was piosenka disco polo, którą wybraliśmy dla was na dziś. Środowym Hitem dnia jest rytmiczny i pełen energii utwór zespołu Diadem pod tytułem „Nocy czar".  Nasz dzisiejszy przebój dedykujemy który dedykujemy naszym dzisiejszym solenizantom, przypominając, że 25 maja imieninowe prezenty odbierają Grzegorz i Magda. Życzymy wam dużo zdrowia, pomyślności i wszystkiego najlepszego! Obchodzimy dziś liczne oryginalne święta. Wymieńmy kilka z nich! To Dzień Stemplarza, Dzień Piwowara, Dzień Mleka, Dzień Ręcznika i Dzień Królewny!
Oglądajcie nasz Hit dnia, program, w którym codziennie prezentujemy wam piosenki disco polo na kolejne dni tygodnia. Zaglądajcie także na naszą stronę internetową, na której zamieszczamy informacje o teledyskach disco polo prezentowanych na antenie.OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV POLOTV.PL


Hit dnia gramy dla Was w poniedziałek, wtorek, czwartek o godz. 6:00, 7:00, 8:00 i 9:00, w środę - o godz. 6:00, 8:00, 9:00 i 14:50, w piątek o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00 i 23:00, w sobotę o godz. 6:00 i 7:00 i w niedzielę o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00 i 12:00.