Polo Tv Newsy I pod nóżkę i z pazurkiem - taki właśnie będzie nowy materiał Power Play. Obejrzyj najnowszy odcinek Disco Polo Live w internecie i dowiedz się więcej!

I pod nóżkę i z pazurkiem - taki właśnie będzie nowy materiał Power Play. Obejrzyj najnowszy odcinek Disco Polo Live w internecie i dowiedz się więcej!

dodano: 29.10.2014

Tego jeszcze w Disco Polo Live nie było. Po raz pierwszy w historii programu gościł u Roberta przystojny Sylwek Gazda, lider grupy Power Play! Muzyk zdradził w programie, na kim wzorował się w początkach swojej scenicznej kariery, gdzie szukał muzycznych inspiracji i z kim najczęściej spędza teraz czas.
Poznajcie najbliższe plany i marzenia uroczego Sylwestra Gazdy. Frontman grupy Power Play opowiedział w programie o swojej największej pasji, nowych produkcjach, oryginalnych aranżach i własnym studio nagraniowym. Dowiecie się także, dlaczego piosenki Power Play wyróżniają się wśród innych przebojów disco polo oraz jaki klimat będzie miał kolejny krążek zespołu. Czy Robertowi Klattowi uda się namówić Sylwka na osobiste zwierzenia? Sprawdźcie już dziś. Część pierwsza i część druga programu dostępne są już na naszej stronie internetowej.
Tagi