Polo Tv Newsy Jacek Koman na planie filmu „Discopolo”

Jacek Koman na planie filmu „Discopolo”

dodano: 27.08.2014

Kolejna polska gwiazda dołączyła do obsady filmu Macieja Bochniaka „Discopolo”. Jacek Koman pojawi się w filmie opowiadającym o fenomenie najpopularniejszej muzyki w naszym kraju. Aktor wcieli się w postać Katiuszy - biznesmena zza wschodniej granicy o podejrzanej przeszłości i wielkich możliwościach. Jego wpływ na losy głównych bohaterów będzie znaczący. W filmie pojawią się także Radek Liszewski, Tomasz Niecik oraz Robert Klatt.


Fot. L. Sokal

Debiutował w filmie Juliusza Machulskiego „Bezpośrednie połączenie”. Pojawił się u boku Nicole Kidman i Ewana McGregora w wielkiej, nagrodzonej Oscarami hollywoodzkiej produkcji „Moulin Rouge”. Od kilku lat regularnie grywa w popularnych polskich produkcjach. Nasi widzowie mogli go oglądać m.in. w serialach: „Hotel 52” i „Lekarze”. Teraz Jacek Koman dołączył do obsady filmu „Discopolo”.

Aktor nie boi się trudnych i wymagających ról a jego niezwykłe umiejętności wokalne mogliśmy podziwiać w musicalu „Moulin Rouge”. Postać, w którą się wcieli ostro namiesza w życiu głównych bohaterów filmu.