Polo Tv Newsy Jadą, jadą z oranżadą... ale dziś do Patryka to raczej z szampanem. Lider After Party Patryk Pegza ma dziś urodziny! Sto lat Patryku!

Jadą, jadą z oranżadą... ale dziś do Patryka to raczej z szampanem. Lider After Party Patryk Pegza ma dziś urodziny! Sto lat Patryku!

dodano: 12.01.2015

Lider After Party Patryk Pegza – wokalista, kompozytor i aranżer, autor i producent wszystkich przebojów zespołu, świętuje dziś 36. urodziny! Na profilu facebookowym grupy życzenia muzykowi złożyło już blisko 200 osób i z każdą minutą ich przybywa! Redakcja Polo tv również przyłącza się do życzeń.

Czyżby Patryk Pegza wypatrywał tortu?!


Patryk Pegza to nie tylko jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo młodego pokolenia, to również znakomity muzyk, aranżer, autor i producent muzyczny wszystkich hitów zespołu. To także niesamowicie wrażliwy człowiek o wielkim sercu, który chętnie wspiera akcje charytatywne. Wczoraj grał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kole, a w listopadzie z jego inicjatywy zorganizowano koncert na rzecz chorej Zuzi.To także niezwykle płodny artysta. Na początku grudnia ukazała się kolejna płyta zespołu After Party „Nie daj życiu się”. Naszemu drogiemu artyście życzymy kolejnych sukcesów zawodowych, dużo zdrowia i sił do tworzenia kolejnych wielkich hitów.

Tagi