Polo Tv Newsy Jagoda i disco polo w konkursie karaoke? Sprawdźcie, o co chodzi

Jagoda i disco polo w konkursie karaoke? Sprawdźcie, o co chodzi

dodano: 21.04.2017

Jagoda i disco polo w nietypowych rolach. Już dziś w jednej z radomskich kręgielni odbędzie się wielki finał I Karaoke Cup! Co będzie robić tam gwiazda disco polo?

Zdjęcie z artykułu: Jagoda i disco polo w konkursie karaoke? Sprawdźcie, o co chodzi
Jagoda - disco polo źródło: materiały Polo tv

 

Jagoda i disco polo w nietypowych rolach Już dziś w jednej z radomskich kręgielni odbędzie się wielki finał I Karaoke Cup. Co będzie robić tam gwiazda disco polo?

Piękna Agnieszka Mortka pojawi się tam nie po to, by zaśpiewać. Urocza wokalistka zespołu disco polo Jagoda stanie na czele jury, które oceniać będzie występy uczestników muzycznego turnieju. Razem z nią w komisji zasiądą też dziennikarze Radia Eska.

Od 10 marca do 7 kwietnia trwała zażarta walka w eliminacjach do konkursu. Stawka - udział w wielkim finale. Dziś pora rozstrzygnąć, kto jest mistrzem karaoke! Z pewnością szykuje się niezła zabawa do późnych godzin nocnych! Organizatorzy przewidują, że impreza potrwa nawet do północy! Gdyby ktoś chciał jeszcze potrenować przed wielkim finałem to może skorzystać z czystego podkładu nowej piosenki disco polo „Przyjdź do mnie dziś” zespoły disco polo Jagoda. Grupa dopiero co udostępniła go na swoim fanpage'u. Wszystkim uczestnikom konkursu karaoke życzymy przyjemnej zabawy.

 


OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL