Polo Tv Newsy Jarek Lackowski Yaroo, lista przebojów i dużo dobrej muzyki, czyli najnowszy odcinek Disco Polo Live - sobota, godz. 19

Jarek Lackowski Yaroo, lista przebojów i dużo dobrej muzyki, czyli najnowszy odcinek Disco Polo Live - sobota, godz. 19

dodano: 03.10.2014

W programie Disco Polo Live dużo dobrej muzyki, premiery i jak zwykle spotkanie z gościem i jego najnowszą propozycją. Tym razem będzie to Jarek Lackowski - Yaroo. Mamy dla Was także specjalne zaproszenie na niesamowity koncert do łódzkiej Areny. Na scenie pojawią się ulubieńcy fanów disco polo: Boys, Classic, Weekend, Power Play, After Party, MIG, Exaited oraz gwiazdy zagraniczne Mario Bischin i występująca po raz pierwszy w Polsce zjawiskowa Elena!
Gościem Roberta Klatta w sobotnim programie DPL będzie Jarek Lackowski – Yaroo. Pochodzący z Chełma artysta opowie o swoich scenicznych doświadczeniach, zespole i muzycznych inspiracjach. Poznacie także najnowszą propozycje Yaroo „Mam dla Ciebie coś”.

W notowaniu listy przebojów także spore zmiany. Zobaczycie m.in. Etnę, Weekend, Freaky Boys, Quest, Power Play, oraz grający za oceanem zespół Vivat. Kto w tym tygodniu zdobędzie szczyt listy? Sprawdźcie sami już w sobotę o 19:00.

Zobacz zwiastun programu.

Tagi