Polo Tv Newsy Jeden chłopak i dwie siostry – gorący łóżkowy trójkąt czy rywalizacja? Szósty odcinek serialu Miłość w rytmie disco już w internecie!

Jeden chłopak i dwie siostry – gorący łóżkowy trójkąt czy rywalizacja? Szósty odcinek serialu Miłość w rytmie disco już w internecie!

dodano: 31.10.2014

Co się wydarzy kiedy dwie siostry zakochają się w tym samym mężczyźnie? Co czeka bohaterki kolejnego odcinka serialu Miłość w rytmie disco - złamane serce czy szczęśliwe zakończenie? Sprawdź już teraz! Odpowiedzi znajdziesz w szóstym odcinku naszej przebojowej produkcji zatytułowanej. „Siostrzyczki”.

Kraj produkcji: Polska
Ania i Kasia, dwie urocze siostry spotkały na swej drodze przystojnego Krzyśka. Obie są pod jego dużym wrażeniem. Która z uroczych sióstr zdobędzie serce uroczego podrywacza? Do czego prowadzi zazdrość? Czy ta historia skończy się happy endem? By poznać finał tej dramatycznej sytuacji oglądajcie najnowszy odcinek serialu Miłość w rytmie disco. Znajdziecie tam także fragmenty koncertów grupy Boys i Weekend. Sprawdźcie także co Nikola sądzi o dziwnym zachowaniu Pawła? Dlaczego przystojny barman trzyma się od niej z daleka? Co wpłynęło na jego obcesowe zachowanie? To wszystko już teraz na naszej stronie internetowej!

KLIKNIJ I OGLĄDAJ POPRZEDNIE ODCINKI SERIALU MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO