Polo Tv Newsy Jesteście ciekawi, jak brzmią kolędy w rytmie disco polo? Pierwsza z nich już wkróce w Polo tv! To „Jezus malusieńki" w wykonaniu zespołu News!

Jesteście ciekawi, jak brzmią kolędy w rytmie disco polo? Pierwsza z nich już wkróce w Polo tv! To „Jezus malusieńki" w wykonaniu zespołu News!

dodano: 12.11.2014

Choć za oknem szary listopad, to niektóre zespoły są już w świątecznym nastroju i szykują dla swoich fanów prezenty na święta - kolędy disco polo. Grupa News ma już za sobą pierwszą zespołową Wigilię. Jak to możliwe? To wszystko za sprawą nowego teledysku do kolędy „Jezus malusieńki”. Zdjęcia do tego nastrojowego utworu powstały pod koniec października w kościele św Anny w Lubartowie. Premiera teledysku już wkrótce!Za nami ostatni długi weekend tej jesieni. Powoli wkraczamy już w okres przedświąteczny. Zespoły pełną parą przygotowują się już do tego najpiękniejszego okresu w roku. Jednym z nich jest grupa News, która nagrała właśnie kolejny klip. Teledysk będzie ilustracją do jednej z najpiękniejszych polskich kolęd - „Jezus malusieńki”.Nie każdy wie, że Marek Lemieszek, lider formacji News, to także znakomity pianista i organista. Postanowił on wykorzystać swe talenty i stworzyć własną wersję nastrojowej kolędy „Jezus malusieńki”. Do produkcji zaprosił także młodziutką, czternastoletnią skrzypaczkę Julkę Bednarz.Na potrzeby teledysku członkowie zespołu i ich rodziny zgromadziły się także przy wigilijnym stole. Znalazły się na nim typowe świąteczne potrawy, było dzielenie się opłatkiem, choinka, otwieranie prezentów, wspólne kolędowanie i zimne ognie.- To była dla nas wielka radość, że mogliśmy spędzić pierwszą w życiu wigilię zespołową, co prawda w październiku, ale zaliczona – powiedział nam lider grupy Marek Lemieszek. - A miny sąsiadów, którzy zobaczyli świecącą w naszym oknie choinkę, bezcenne – ze śmiechem dodał wokalista.Premiera tego świątecznego teledysku na antenie Polo tv już wkrótce.