Polo Tv Newsy Jeszcze tylko do godziny 20:00 trwa kolejne głosowanie na najlepsze teledyski disco polo! Weź udział w naszej zabawie!

Jeszcze tylko do godziny 20:00 trwa kolejne głosowanie na najlepsze teledyski disco polo! Weź udział w naszej zabawie!

dodano: 23.02.2015

Jak zagłosować na Top 100? Jak wspólnie z Polo tv wybrać najlepsze teledyski muzyki tanecznej? Wejdź na stronę naszego plebiscytu, oglądaj program Top 100 Teledysków Disco Polo dziś o godzinie 20:00 i stwórz razem z nami listę absolutnych hitów!Kolejne głosowanie w plebiscycie Polo tv na najlepsze teledyski disco polo potrwa jeszcze tylko do godziny 19:59 dzisiejszego wieczora! W najnowszej odsłonie naszego plebiscytu, który ma wyłonić ścisłą czołówkę teledysków, które najbardziej kochacie, na Wasze głosy czekają videoklipy, które łączy jedno - to produkcje najbardziej lubiane przez wielbicieli muzyki tanecznej!

Wśród zespołów, na których produkcje możecie oddać swój głos znalazły się w tym tygodniu m.in. Piękni i Młodzi, Marcin Siegieńczuk, Exaited, Power Play, Top-One, MIG, Hi-Fi, Skaner, Jorrgus, CamaSutra, Coolers, Arek Kopaczewski, Extazy i Pudzian Band. Jeśli odnaleźliście na tej liście nazwę choćby jednego swojego faworyta, koniecznie odwiedźcie stronę naszego plebiscytu i wytypujcie jego teledysk. Z pewnością pomoże mu to znaleźć się na liście marzeń!

Głosowanie zakończy się w poniedziałek o godzinie 19:59, ale to nie koniec zabawy. Wraz z rozpoczęciem poniedziałkowego odcinka Top 100 Teledysków Disco Polo wystartuje kolejny plebiscyt!