Polo Tv Newsy Joanna Koroniewska, Robert Gonera i Krzysztof Kiersznowski w najnowszym klipie formacji Classic! To będzie prawdziwa sensacja sezonu!

Joanna Koroniewska, Robert Gonera i Krzysztof Kiersznowski w najnowszym klipie formacji Classic! To będzie prawdziwa sensacja sezonu!

dodano: 02.03.2015

Piękna, młoda i zwariowana dziewczyna, jej szalony wieczór panieński i pewien nieznajomy przystojniak, który wpadnie jej w oko tuż przed ślubem. To nie scenariusz romantycznej komedii a najnowsze dzieło formacji Classic – teledysk do piosenki „Miłego dnia”. Na planie pojawiła się plejada aktorskich gwiazd - Robert Gonera, Krzysztof Kiersznowski i Joanna Koroniewska. Teledysk zobaczycie już jutro w Polo tv!Najnowszy klip formacji Classic zapowiada się sensacyjnie. Robert Klatt i Mariusz Winnicki po udanej współpracy z Krzysztofem Kiersznowskim postanowili pójść dalej i zrealizować prawdziwie filmowy klip z udziałem sław polskiego kina!Do swojej kolejnej produkcji zaprosili Joannę Koroniewską i Roberta Gonerę. W jakim charakterze pojawią się oni w nowym teledysku? Co o swojej bohaterce sądzi Joasia Koroniewska? O tym przekonacie się już jutro w programie Discopolot Premiery.Nasza kamera towarzyszyła artystom na planie tego niezwykle dynamicznego i sensacyjnego klipu. Już o 16:30 usłyszycie m.in. jak wyglądały poszukiwania odtwórców głównych ról i czy łatwo było namówić sławy polskiego kina do udziału w teledysku disco polo!Sprawdźcie też koniecznie jak wypadnie Krzysztof Kiersznowski w w roli statecznego księdza oczekującego na spóźnioną pannę młodą! Emocji z pewnością nie zabraknie! A czy będzie happy end przekonacie się już jutro!Tagi