Polo Tv Newsy Jubileusz grupy Classic! 22 lata minęły jak jeden dzień, a ich przebój „Jolka, Jolka” wciąż rozgrzewa fanów!

Jubileusz grupy Classic! 22 lata minęły jak jeden dzień, a ich przebój „Jolka, Jolka” wciąż rozgrzewa fanów!

dodano: 12.02.2015

Robert Klatt i Mariusz Winnicki mają powody do dumy. Zespół Classic właśnie dziś obchodzi swój kolejny dwucyfrowy jubileusz. Choć trudno w to uwierzyć formacja gra dla nas już od 22 lat!Dokładnie 22 lata temu 12 lutego oficjalnie powstał zespół Classic. Jego założycielem był Robert Klatt. Mariusz Winnicki występował wtedy jeszcze w konkurencyjnej grupie. Panowie spotkali się przypadkiem na muzycznej imprezie i wtedy padła propozycja wspólnego grania. Mariusz zdecydował się dołączyć do grupy Roberta i od tamtej pory ich muzyczne drogi się połączyły.Formacja ma na swoim koncie takie przeboje jak: „Hej, czy ty wiesz”, „Celestyna”, „Tam za rzeką” „Warto żyć” czy „Jolka, Jolka”. Ten ostatni utwór bierze w tym tygodniu udział w naszej zabawie na najlepszy teledysk disco polo! Grupa koncertowała na całym świecie i brała wielokrotnie udział w największych festiwalach muzycznych w kraju.

Dziś zespół Classic jest jednym z czołowych przedstawicieli gatunku disco polo w naszym kraju. Ich utwory znają i śpiewają wszyscy miłośnicy tego gatunku muzycznego. Najnowszy utwór formacji pt. „Miłego dnia” doczekał się już teledysku. Jego premiera już wkrótce na antenie Polo tv! Mariuszowi i Robertowi życzymy dalszej owocnej współpracy i kolejnych wielkich hitów!
Tagi