Polo Tv Newsy Jubileusze gwiazd na Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku.

Jubileusze gwiazd na Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku.

dodano: 08.07.2014

To oni tworzyli podwaliny dla nurtu disco polo. Są z nami od 25 lat i ciągle cieszą się niesłabnącą popularnością. Fanatic, Top-One i Akcent świętowały swój wielki jubileusz na festiwalu w Szczecinku. Dołączył do nich także zespół Skaner, który na rynku działa już od ponad 20 lat.

Fot. Artur Hojny SE

Cztery znakomite zespoły i cztery niezapomniane występy: Akcent, Top-One, Fanatic i Skaner mają na swoim koncie wielkie przeboje. Wierną rzeszę fanów ciągle zasilają nowi wielbiciele. Ich popularność pokazuje, że muzyka disco jest wiecznie żywa.
Zespoły nie osiadają jednak na laurach i ciągle tworzą nowe przeboje. Akcent zdobywając nagrodę Super Premiery na Festiwalu w Szczecinku udowodnił, że można wygrać z młodymi zespołami, które są głodne sukcesu i szybko pną się do góry w rankingach popularności.


Fot. Artur Hojny SE

Na scenie zespoły wciąż czują się świetnie a ich występy są dynamiczne co pokazał Polo tv Hit Festival. Publiczność szalała przy znanych hitach a gwiazdy z dumą i radością odbierały jubileuszowe statuetki Polo tv. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych jubileuszy.
Zobacz jak świętowali swoje urodziny na Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku.
Galeria zdjęć>>
Tagi