Polo Tv Newsy Jurij Szatunov największą gwiazdą 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Część koncertu Szatunova zobaczycie na antenie Polo tv!

Jurij Szatunov największą gwiazdą 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Część koncertu Szatunova zobaczycie na antenie Polo tv!

dodano: 22.07.2014

Dość długo kazał nam na siebie czekać. Negocjacje w sprawie jego koncertu w naszym kraju trwały około 6 lat. I w końcu jest! Gwiazdor rosyjskiej sceny wystąpi ze specjalnym recitalem na 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.
W ubiegłym roku muzyk obchodził swoje 40. urodziny. Jest jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej w Rosji. W Polsce także ma swoich wiernych fanów. W naszym kraju funkcjonuje kilka oficjalnych fanklubów artysty. Już w ten weekend będziecie mogli usłyszeć go po raz pierwszy na żywo. Co ciekawe, tracklistę dla tego wykonawcy opracował jego wielki fan, lider grupy Boys – Marcin Miller.

- Lubię twórczość artystów zza wschodniej granicy, a twórczość Szatunova jest mi bliska i mam całą jego dyskografię. Robert Klatt poprosił mnie o spis jego największych hitów więc to zrobiłem - powiedział nam Marcin Miller.

Manager Jurija dowiedziawszy się o tym, był bardzo zadowolony. Okazało się bowiem, że i twórczość grupy Boys jest im dobrze znana. Mamy więc gwarancję, że usłyszymy największe hity artysty: „Biełyje rozy", „Diectwo" czy „Lieto". Ten ostatni utwór doczekał się wspaniałego teledysku, nakręconego w Monako za niebotyczne pieniądze.

Jak na wielką gwiazdę przystało, Szatunov miał specjalne wymagania wobec organizatorów koncertu. Jak zdradził nam dyrektor artystyczny festiwalu Robert Klatt muzyk zażyczył sobie luksusowego samochodu, specjalnego menu i biletów lotniczych w klasie biznes. - O innych wymaganiach artysty nie mogę nic więcej powiedzieć – zastrzegł Klatt.

Ogromne znaczenie dla Szatunova miały również techniczne aspekty koncertu. - Jurij zapytał mnie, jakie mamy nagłośnienie, czy ma wystarczająco dużo mocy - dodaje Robert Klatt.

Już w sobotę 26 lipca czeka więc Was w Ostródzie prawdziwa muzyczna uczta. Część koncertu Szatunova będzie można obejrzeć na antenie Polo tv podczas koncertu live.

Tagi