Polo Tv Newsy Już jutro Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie

Już jutro Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie

dodano: 27.08.2014

Przed nami największa impreza plenerowa z muzyką taneczną na Mazowszu. To będzie już siedemnaste spotkanie z najlepszymi artystami disco polo na stadionie w Iłowie. W koncercie Wielkie Pożegnanie Lata wezmą udział takie legendy gatunku jak Akcent, Boys, Classic czy Weekend. 25 lat na scenie świętować będzie Zenon Martyniuk i jego Akcent! To będą najgorętsze chwile tego lata.
Nie możesz przegapić tego wydarzenia. Już jutro spotkajmy się w Iłowie na 17. Wielkim Pożegnaniu Lata. W tym roku mamy co świętować. 25-lecie pracy scenicznej obchodzić będzie wielka gwiazda disco polo i ulubieniec publiczności - zespół Akcent. Z tej okazji zapraszamy na specjalny recital w wykonaniu przyjaciół Zenona Martyniuka. Jego największe przeboje zaśpiewają Boys, Exaited, After Party, MIG, Classic, D-Bomb, Freaky Boys i Basta. Grupa Akcent także pojawi się na scenie. Tę cześć koncertu poprowadzą prezenterzy stacji Polo tv Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

W koncercie wezmą także udział inni wykonawcy disco polo. Usłyszymy wielkie hity zespołów BASTA, Etna, Redox oraz Casanova. Zapraszamy już jutro na ten wspaniały koncert na stadion szkolny do Iłowa. Nie zwlekaj. Świętuj z nami urodziny Akcentu! Wstęp na imprezę 28 sierpnia, godz. 17:00!
Tagi