Polo Tv Newsy Już w tym tygodniu premiera najnowszego klipu grupy Jorrgus do piosenki „Żabka”

Już w tym tygodniu premiera najnowszego klipu grupy Jorrgus do piosenki „Żabka”

dodano: wczoraj

Grupa Jorrgus potrafi zaskoczyć. Ich najnowszy klip to nie tylko kolejny zabawny przebój, to prawdziwa przestroga dla wszystkich młodych, naiwnych dziewczyn, które marzą o światowym życiu. Premiera teledysku już w tym tygodniu na antenie Polo tv.
Wokalista zespołu Jerzy Szuj zdradził nam, że pomysł na piosenkę i klip narodził się pod wpływem międzynarodowej akcji dotyczącej porwań kobiet do domów publicznych. Sprawa tak poruszyła muzyka, że postanowił nakręcić teledysk ku przestrodze wszystkim dziewczynom, którym marzy się kariera w wielkim świecie. – Dało mi to do myślenia – zdradza nam lider zespołu. – Przejąłem się tym i chciałem coś dla tej sprawy zrobić – dodaje Jerzy.

Tak powstał pomysł scenariusza do piosenki „Żabka”. Teledysk ma również zupełnie nową stylistykę. – To pierwszy, w pełni sfabularyzowany klip. W kadrze nie pojawia się ani razu wokalista. Tego jeszcze w disco polo nie było. Chcieliśmy, by teledysk wyglądał realnie, by dał do myślenia, skłonił do refleksji – mówi Jerzy Szuj.

„Żabka” nawiązuje do innego przeboju grupy Jorrgus „Mama Ci mówiła”. Pokazuje historię dziewczyny, która marzy o lepszym życiu w blasku reflektorów. Ucieka więc z rodzinnego domu i od razu wpada w ręce ludzi o złych zamiarach. Jak kończy się ta historia? Dowiecie się już w najbliższym programie Maćka Smolińskiego Wszystko mi disco. Tam premiera najnowszego klipu zespołu Jorrgus.
Tagi